עו"ד משפחה בקריות | שלומית סטרוגנו

עו"ד משפחה בקריות

עומחפשים עורכי דין משפחה בקריות? אודות עו"ד שלומית סטרוגנו
 

עו"ד שלומית סטרוגנו, מומחית בדיני משפחה, החלה את דרכה העצמאית בשנת 2007 והנה מעניקה שירותים משפטיים ללקוחות בכל רחבי הארץ בכלל וללקוחות באזורי צפון, קריות וקריות בפרט. 

> עוד על דיני משפחה

כתבה שהתפרסמה בעיתון - בנושא  חיוב כתובה

כתבה שהתפרסמה בעיתון - בנושא חיוב כתובה לאחר דחיית ערעורו של הבעל אשר הוגש לבית הדין הרבני הגדול בירושלים

כתבה שהתפרסמה בעיתון - בנושא חיוב בגט


כתבה שהתפרסמה בעיתון - בנושא אימוץ


כתבה נוספת


עו"ד סטרוגנו, הוסמכה כעורכת דין בחודש מרץ שנת 2006 והתחילה את דרכה בפרקטיקה המשפטית עוד בהיותה סטודנטית למשפטים שנה שניה, ועל כן צברה ניסיון רב בתחום דיני המשפחה והירושה. עוה"ד סטרוגנו הינה בעלת תואר ראשון L.L.Bבמשפטים, סיימה את התמחותה בבית משפט לענייני משפחה בקריות וכן סיימה השתלמות בנושא דיני משפחה ודיני ירושה וקורס בסיסי בגישור במכון להשתלמות של לשכת עורכי הדין.

כמו כן, עוה"ד סטרוגנו הנה חברה בועדה של דיני משפחה בלשכת עורכי הדין במחוז חיפה והנה מנהלת פורום בנושא דיני משפחה וירושה של גיל הזהב.  

מחפשים עורך דין משפחה בקריות? כמי שצמחה בפרקטיקה המשפטית הן של בית המשפט לענייני משפחה והן של משרדים מובילים בתחום, מכירה עוה"ד סטרוגנו את המערכת מכל צדדיה, עובדה המביאה בידה להעניק שירות מקצועי ללקוח ומיצוי זכויותיו.


אודות המשרד - עו"ד משפחה בקריות

משרד עורכי דין משפחה בקריות נפתח מתוך חיבור ואהבה כנה ואמיתית לתחום דיני האישות ומתוך הזדהות כי העיסוק בתחום זה נובע ממקום של שליחות.
במסגרת הפרקטיקה המשפטית צברה עוה"ד סטרוגנו ניסיון רב בייצוג והופעות מרובות בבתי משפט לענייני משפחה ובבתי הדין הרבניים במגוון נושאים מתחום דיני האישות תוך רצון עז להביא לסיום ההליכים המשפטיים בין הצדדים בדרכי נועם והסכמה וללא מלחמות מיותרות העלולות לפגוע, בסופו של יום, בעיקר בילדים המשותפים. יחד עם זאת, במצב דברים בו אין ברירה, עוה"ד סטרוגנו, מנהלת את תיקי לקוחותיה ללא כל פשרות עד להשגת התוצאה המיוחלת.
עוה"ד סטרוגנו מטפלת במגוון נושאים בתחום המשפחה והירושה וביניהם: ניהול תיקי משפחה בכללותם, לרבות תביעות בענייני מזונות, משמורת, רכוש וכלל הנושאים הנובעים מעצם ניהולו של הליך גירושין, וכן ניהול תיקי ירושות וצוואות בכללותם, לרבות התנגדויות לצווי ירושה ולצווי קיום צוואה, הן בבתי הדין הרבניים והן בבתי המשפט לענייני משפחה. כמו כן, עוה"ד סטרוגנו עורכת הסכמים בין בני זוג בענייני משפחה, ממון, מזונות, חזקה, שלום בית וכד' ומגישה בקשות לצו ירושה ולצו קיום צוואה אצל הרשם לענייני ירושה. המוטו המנחה את עוה"ד סטרוגנו, הנו כי, הלקוח תמיד נמצא במרכז, ועל כן השירות המוענק על ידה לקהל לקוחותיה הנו חלק בלתי נפרד מתורתה ואמונתה וכך גם נאמנותה לקהל לקוחותיה הינה ערך עליון. כל זאת, תוך מתן אפשרות למעורבת הפעילה של הלקוח (המעוניין בכך) בכל שלבי הטיפול בתיקו. שכן, ניסיון העבר, מלמד כי, תיקים בהם הלקוח היה שותף פעיל בהתפתחות המהלכים בתיקו, הניבו תוצאות יוצאות דופן ואפילו במקרים רבים גרמו למהפכים כמעט בלתי אפשריים, לטובת הלקוח.
עו"ד סטרוגנו כבר בפגישת הייעוץ הראשונית עם הלקוח, דואגות להבהיר לו את סיכויי הצלחתו בתיק הגירושין מבלי להשלותו.
 

טקסט טקסט
טקסט טקסט
טקסט טקסט
טקסט טקסט
טקסט טקסט
טקסט טקסט
טקסט טקסט
טקסט טקסט
טקסט טקסט
טקסט טקסט
טקסט טקסט
יעוץ ראשוני חינם
מלא את הפרטים הבאים וניצור עימך קשר בהקדם:
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
פירוט: