עו"ד משפחה ת"א

עו"ד משפחה ת"א

עו"ד משפחה בתל אביב

עומחפשים עורכי דין משפחה בתל אביב? אודות עו"ד שלומית סטרוגנו
 

עו"ד שלומית סטרוגנו, מומחית בדיני משפחה וירושה, החלה את דרכה העצמאית בשנת 2007 ומעניקה שירותים משפטיים ללקוחות בכל רחבי הארץ בכלל וללקוחות באזור ת"א (תל אביב) בפרט. 


כתבה שהתפרסמה בעיתון - בנושא  חיוב כתובה

כתבה שהתפרסמה בעיתון - בנושא חיוב כתובה לאחר דחיית ערעורו של הבעל אשר הוגש לבית הדין הרבני הגדול בירושלים

כתבה שהתפרסמה בעיתון - בנושא חיוב בגט


כתבה שהתפרסמה בעיתון - בנושא אימוץ


כתבה נוספת


עו"ד סטרוגנו, הוסמכה כעורכת דין בחודש מרץ שנת 2006 והחלה דרכה בפרקטיקה המשפטית עוד בהיותה סטודנטית למשפטים שנה שניה. משכך, צברה היא ניסיון רב בתחום של דיני המשפחה. עו"ד סטרוגנו, סיימה התמחות בבית משפט לענייני משפחה בחיפה וכן סיימה השתלמויות רבות בנושא של דיני משפחה וקורסים בגישור במכון להשתלמות של לשכת עורכי הדין.

כן, עו"ד סטרוגנו, הנה חברת הועדה של דיני משפחה בלשכת עורכי הדין במחוז חיפה ומנהלת פורום בנושא ירושה באתר של גיל הזהב.  

מחפשים עו"ד משפחה בעיר ת"א? עו"ד סטרוגנו צמחה בפרקטיקה המשפטית הן של בית המשפט לענייני משפחה והן של משרדים מובילים בתחום ועל כן היא מכירה את המערכת מכל צדדיה ועובדה זו מביאה בידה להעניק שירות מקצועי לקהל לקוחותיה תוך מתן שירות מקצועי ויסודי למיצוי זכויותיהם.


אודות המשרד - עו"ד משפחה ת"א

משרד עורכי דין משפחה בעיר ת"א נפתח מתוך חיבור ואהבה כנה לתחום דיני המשפחה וכן  תוך הזדהות ואמונה כי העיסוק בתחום זה נובע ממקום של שליחות.
במסגרת הפרקטיקה המשפטית צברה עוה"ד סטרוגנו ניסיון רב בייצוג והופעות מרובות בבתי משפט לענייני משפחה ובבתי הדין הרבניים במגוון נושאים מתחום דיני המשפחה תוך רצון עז להביא לסיום ההליכים המשפטיים בין הצדדים בדרכי נועם והסכמה וללא מלחמות מיותרות העלולות לפגוע, בסופו של יום, בעיקר בילדים המשותפים.
יחד עם זאת, במצב דברים בו אין מקום לפשרה, עוה"ד סטרוגנו, מנהלת את תיקי לקוחותיה ביסודיות ומקצועיות רבים עד להשגת התוצאות המיוחלות.

כבר בפגישת הייעוץ הראשונה, עוה"ד סטרוגנו, דואגות להבהיר ללקוחותיה את סיכויי הצלחתם בתיק הגירושין מבלי להשלותם.


 

יעוץ ראשוני חינם
מלא את הפרטים הבאים וניצור עימך קשר בהקדם:
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
פירוט: