עו"ד גירושין מרכז

עו"ד גירושין מרכז

עו"ד גירושין מרכז

עו

מחפשים עורכי דין גירושין באזור מרכז? אודות עו"ד שלומית סטרוגנו
 

עו"ד שלומית סטרוגנו, הנה עו"ד המתמקצעת בתחום המשפחה והיא החלה את דרכה העצמאית בשנת 2007. עו"ד סטרוגנו סיימה התמחותה בבית משפט לענייני משפחה בחיפה וסיימה השתלמויות רבות בתחום המשפחה במכון להשתלמות של לשכת עוה"ד, הן בחיפה והן בתל אביב.

עו"ד סטרוגנו מעניקה שירותים משפטיים בתחום דיני האישות, ללקוחות בכל רחבי הארץ בכלל וללקוחות באזור המרכז בפרט. 

עו"ד סטרוגנו, הוסמכה כעו"ד בחודש מרץ 2006 והחלה את דרכה בפרקטיקה המשפטית עוד בטרם הפכה לעו"ד ולמעשה עוד כשהיתה סטודנטית למשפטים שנה שניה. עו"ד סטרוגנו צברה ניסיון רב בתחום דיני המשפחה והירושה תוך שהיא מנהלת תיקי גירושין ללא פשרות עד להשגת התוצאות המיוחלות עבור לקוחותיה, במקום בו הצד שמנגד מעוניין לנהל הליך גירושין בערכאות השיפטויות. אולם, מה שמייחד את עוה"ד סטרוגנו, הנו רצונה לסייע לצדדים הפונים להליך גירושין, לסיים את מערכת הנישואין בדרכי נועם תוך שהיא שמה לנגד עיניה את טובת הילדים.


עו"ד גירושין באזור מרכז
כיום קיימים באזור המרכז משרדי עורכי דין רבים, העוסקים במגוון תחומים, אולם יחד עם זאת כאשר פונים להליך גירושין מוטב לפנות לעו"ד המתמחה בתחום של ניהול הליכי גירושין.
כשם שהולכים לרופא מומחה, כך חשוב לפנות לעו"ד מומחה בתחום הגירושין. שכן, עו"ד גירושין או עו"ד משפחה המתמקצע בתחום, יוכל לסייע בידכם להשיג את התוצאות המיוחלות ולהסתייע בכלים הנכונים לשם ניהול הליך הגירושין מאחר ולאיש מקצוע בעל ידע וניסיון בתחום הגירושין ובתחום משפחה יש את הכלים לבנות אסטרטגיית גירושין נכונה עבור כל לקוח מאחר וכל מקרה הנו לגופו.

מחפשים עורך דין גירושין באזור מרכז ? עו"ד סטרוגנו בעלת משרד עו"ד לענייני גירושין בעיר חיפה ובעלת סניף בעיר ת"א, שם היא מאפשרת ללקוחותיה ממרכז הארץ להיפגש עימה. עו"ד סטרוגנו מייצגת לקוחות בבית המשפט לענייני משפחה בעיר רמת גן, בעיר ראשון לציון, בעיר ירושלים, בעיר חדרה ועוד ועוד.
כמי שצמחה בפרקטיקה המשפטית של בית המשפט לענייני משפחה ושל משרדים בתחום, עוה"ד סטרוגנו יכולה לסייע ללקוחותיה בניהול תיקי גירושין על הצד המקצועי ביותר שכן היא מכירה את המערכת מכל צדדיה ועובדה זו מביאה בידה להעניק שירות מקצועי ללקוח ומיצוי זכויותיו.

יעוץ ראשוני חינם
מלא את הפרטים הבאים וניצור עימך קשר בהקדם:
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
פירוט: