בחירת עורך דין גירושין

בחירת עורך דין גירושין

בבואכם לפתוח בהליך של גירושין, חשוב כי גם בחירת עורך דין גירושין, תעשה על הצד הטוב ביותר, כך שאותו עורך דין לענייני גירושין, יסייע לכם בבניית אסטרטגיית גירושין מנצחת.

הדיונים בטריבונלים המשפטיים הקשורים בתחום של דיני משפחה (בית משפט לענייני משפחה, בית דין רבני) יכולים להיות מורכבים, קשים, מייגעים וארוכים, כך שחשוב מאוד למצוא עורך דין לענייני גירושין אשר ילווה אתכם בכל התהליך. שכן, במסגרת ההתדיינויות המשפטיות המתנהלות בהליך של גירושים, על בני הזוג להוכיח עילות גירושין המוכרות בדין, וכן להוכיח טענותיהם בדבר דרישותיהם במסגרת התביעות שהוגשו בעניינים הנובעים מעצם ההליך של גירושין, לרבות ענייני חלוקת רכוש, משמורת, מזונות (מזונות ילדים, מזונות אישה), הסדרי ראייה וכד'.

כמו כן, ישנה חשיבות רבה לכל ההליך הקרוי מרוץ סמכויות, שכן, לעיתים מתקיימת תחרות סמויה בין הצדדים בדבר מי מגיש ראשון את תביעותיו הקשורות בהליך של גירושין ולאיזה טריבונל משפטי (בית משפט לענייני משפחה, בית דין רבני). משכך, בחירתו או מציאתו של עורך דין גירושין, הנה מלאכה חשובה, בכל הליך של גירושין. עורך דין גירושין מקצועי, יוכל כבר בפגישת הייעוץ הראשונית, להעריך את סיכויי תביעתכם, ולהמליץ לכם על האופן בו יהיה כדאי לפעול על מנת שבסיומו של אותו הליך גירושין, ידכם תהיה על העליונה, ככל שהדבר ניתן בנסיבות העניין.

חשיבותו של שכירת שירותיו של עורך דין מתחום דיני משפחה שהינו עורך דין לענייני גירושין הבקיא בתחומו, הנה מרובה. במידה ותפתח בהליך של גירושין ללא עורך דין לענייני גירושין, יכול מאוד להיות, שבסופו של ההליך, תקבל החלטות שאינן לרוחך (בלשון המעטה), ובמקרים מסוימים החלטות שהן הרות גורל לגבי כל עתידך הכלכלי.

תפקידו של עורך דין גירושין לזהות את הנסיבות ומתוכן לדלות את המידע שבזכותו ניתן יהיה לייצר עילות גירושין מוכרות בדין. תפקידו של עורך דין לענייני גירושין, אף להגיש תביעה קודמת בזמן (לנצח במרוץ הסמכויות) לטריבונל המשפטי הרצוי (בית משפט לענייני משפחה, בית דין רבני) באותן נסיבות.

עורך דין גירושין מקצועי, ידע להוביל הליך של גירושין, על הצד הטוב ביותר בעבור לקוחו, ואף במקרים מסוימים, במידה והדבר אפשרי, יצליח עורך דין לענייני גירושין, להשיג בעבור לקוחו הסכם גירושין הוגן, כשהדרך להשגת הסכם שכזה היתה נטולת מלחמות מיותרות, ובכך למעשה, קיצר בעבור לקוחות את ההליכים המשפטיים וחסך לו זמן יקר וכסף רב.

לסיכום, נכון הוא הדבר, כי אין אדם חייב בייצוג משפטי על ידי עורך דין לענייני גירושין בבואו לפתוח בהליך של גירושין, אולם, מומלץ מאוד לפנות ולהתייעץ עם עורך דין גירושין, שהנו מנוסה ובקיא בתחום של דיני משפחה, על מנת שיוכל לסייע לכם, לעבור את ההליך בשלום ולמזער בעבורכם נזקים אשר יכולים להיגרם במידה ותחליטו לנהל הליך של גירושין בעצמכם.

יעוץ ראשוני חינם
מלא את הפרטים הבאים וניצור עימך קשר בהקדם:
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
פירוט:

עורך דין משפחה

מהם תחומי ההתמחות של עורך דין לענייני משפחה? מחפשים עורך דין משפחה? קראו מאמר זה ולמדו עוד כיצד לבחור עורך דין משפחה מומחה בתחומו ומקצועי !
קרא עוד